Reklamace a vrácení

Reklamace zboží

Podle zákona je záruční doba stanovena na 24 měsíců od převzetí zboží. Reklamace se nevztahují na případy, kdy je zboží nesprávně používáno. Zákazník je povinen uplatnit reklamaci neprodleně po zjištění vady. Reklamace bude posuzována v souladu s pokyny stanovenými výrobcem zboží. Reklamaci vyřídíme do 30 dnů, jak nám stanovuje zákon.


Zásilku s reklamovaným zbožím zašlete spolu s vyplněným reklamačním formulářem na adresu: Piranesi s. r. o., Italská 1205/10, 120 00, Praha 2. Zásilky poslané na dobírku nebudou přijaty.

Pro rychlé vyřízení reklamace prosíme o co možná nejvýstižnější popsání vady (vad) výrobku.


V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na náš email: info@pirannesi.cz

 

Vrácení zboží

Pokud Vám zboží nesedí nebo se Vám nelíbí, máte právo ve lhůtě 14 dnů od jeho převzetí odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit. Peníze za zboží Vám pošleme zpět stejným způsobem, jakým jsme je od Vás přijali. V případě dobírky částku pošleme složenkou nebo na účet, pokud o to projevíte zájem vyplněním čísla účtu na formuláři pro odstoupení od smlouvy. Pokud vrátíte celou objednávku, budou Vám uhrazeny i náklady na dodání odpovídající nejlevnějšímu způsobu dodání zboží. Dopravu zboží od zákazníka hradí zákazník sám.


Vrácené zboží musí být čisté a nesmí jevit známky opotřebení. Zasílejte jej v originálním obalu se všemi visačkami a etiketami od výrobce a vyplněným formulářem. Vracené zboží posílejte na adresu: Piranesi s. r. o., Italská 1205/10, 120 00, Praha 2. Zásilku neposílejte na dobírku, tato nebude přijata.


V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na náš email: info@pirannesi.cz

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info